Εφημερίδα Δυτική Μακεδονία
Αθλητισμός

Έναρξη τουρνουά ποδοσφαίρου Σιάτιστας

Ο Δήμος Βοΐου και η Διοργανώτρια Επιτροπή των αγώνων του τουρνουά σας προσκαλούν στην τελετή έναρξης του 5ου Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας την Τρίτη 21 Ιουνίου 2016 .

Πρόγραμμα

17:45 Αγιασμός

18:00 Έναρξη αγώνων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

           Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                                         Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α1 –  ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ ΟΜΑΔΑ Β1 –  ΚΑΤΩΙ
ΟΜΑΔΑ Α2 – ΝΤΟΠΙΑ ΟΜΑΔΑ Β2 –  ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ
ΟΜΑΔΑ Α3 – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ ΟΜΑΔΑ Β3 –  ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α4 – ΛΟΥΛΑΘΚΑ ΟΜΑΔΑ Β4 –  ΚΡΥΨ  – ΦΛΑΞ
ΟΜΑΔΑ Α5 – COCA NOSTRA ΟΜΑΔΑ Β5 –  ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
ΟΜΑΔΑ Α6 – WEST COAST  

 

ΑΓΩΝΕΣ ΟΜΙΛΩΝ

  ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 Α ΤΡΙΤΗ 21-6-2016 18.00 Α1 – Α2 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΝΤΟΠΙΑ
2 Α ΤΡΙΤΗ 21-6-2016 20.00 Α3 – Α4 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
3 Α ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16 18.00 Α5 – Α6 COCA NOSTRA – WEST COAST
4 Β ΤΕΤΑΡΤΗ 22-6-16 20.00 Β1 – Β2 ΚΑΤΩΙ – ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ
5 Β ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16 18.00 Β3 – Β4 ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΚΡΥΨ-ΦΛΑΞ
6 Α ΠΕΜΠΤΗ 23-6-16 20.00 Α1 – Α3 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ
7 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16 18.00 Α2 – Α5 ΝΤΟΠΙΑ – COCA NOSTRA
8 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-6-16 20.00 Α4 – Α6 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – WEST COAST
    ΣΑΒΒΑΤΟ 25-6-16    
    ΚΥΡΙΑΚΗ 26-6-16    
9 Β ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16 18.00 Β4 – Β5 ΚΡΥΨ – ΦΛΑΞ -ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
10 Β ΔΕΥΤΕΡΑ 27-6-16 20.00 Β1 – Β3 ΚΑΤΩΙ – ΑΓΙΟΣ ΜΟΔΙΣΤΟΣ
11 Α ΤΡΙΤΗ 28-6-16 18.00 Α3 – Α5 ΓΚΡΑΝΤ/ΡΙΑΚΟΣ –COCA NOSTRA
12 Α ΤΡΙΤΗ 28-6-16 20.00 Α1  – Α4 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
13 Α ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16 18.00 Α2 – Α6 ΝΤΟΠΙΑ – WEST COAST
14 Β ΤΕΤΑΡΤΗ 29-6-16 20.00 Β2 – Β3 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΑΓ. ΜΟΔΙΣΤΟΣ
15 Β ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16 18.00 Β1 – Β5 ΚΑΤΩΙ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
16 Α ΠΕΜΠΤΗ 30-6-16 20.00 Α1 – Α5 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – COCA NOSTRA
17 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16 18.00 Α3– Α6 ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ–WEST COAST
18 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-7-16 20.00 Α2 – Α4 ΝΤΟΠΙΑ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
19 Β ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16 18.00 Β3 – Β5 ΑΓΙΟΣ  ΜΟΔΙΣΤΟΣ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ
20 Β ΣΑΒΒΑΤΟ 2-7-16 20.00 Β2 – Β4 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ
21 Α ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16 18.00 Α4 – Α5 ΛΟΥΛΑΘΚΑ – COCA NOSTRA
22 Α ΚΥΡΙΑΚΗ 3-7-16 20.00 Α1 – Α6 ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ – WEST COAST
23 Α ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16 18.00 Α2 –Α3 ΝΤΟΠΙΑ – ΓΚΡΑΝΤΙΣΤΙΡΙΑΚΟΣ
24 Β ΔΕΥΤΕΡΑ 4-7-16 20.00 Β1 – Β4 ΚΑΤΩΙ – ΚΡΥΨ- ΦΛΑΞ
25 Β ΤΡΙΤΗ 5-7-16 19.00 Β2 – Β5 ΣΚΥΛΟΦΑΡΑΩ – ΠΑΡΤΟΥΖΑΝ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

26 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16 18.00 1ος 1ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ– 4ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ
27 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8-7-16 20.00 2ος 2ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ
28 ΣΑΒΒΑΤΟ  9-7-16 18.00 3ος 1ος  Β΄ ΟΜΙΛΟΥ – 4ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ
29 ΣΑΒΒΑΤΟ 9-7-16 20.00 4ος 2ος  Β΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος  Α΄ΟΜΙΛΟΥ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ

30 ΤΕΤΑΡΤΗ  13-7-16 18.00  

1ος

ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ        

ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

31 ΤΕΤΑΡΤΗ 13 -7-16 20.00  

2ος

ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

32 ΣΑΒΒΑΤΟ 17-7-16 19.00 ΝΙΚΗΤΗΣ  1ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ  2ου  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

To Top